• Najlepsze szamba betonowe w Polsce

  Szamba betonowe Szczelne

  Najlepsze szamba betonowe w Polsce

 • Niskie ceny w Całej Polsce

  Szamba betonowe Szczelne

  Niskie ceny w Całej Polsce

 • Zobacz galerję naszej firmy!

  Szamba betonowe Szczelne

  Zobacz galerię naszej firmy!

 • Szamba betonowe jednokomorowe i dwukomorowe

  Szamba betonowe Szczelne

  100 % Ekologii i 100% NORMA PL & UE

Szamba betonowe - EUROBET

szamba betonowe Szczelne

Jesteśmy największą firmą w Polsce która zajmuje się produkcją szczelnych zbiorników betonowych.

W Polsce znajdziecie wiele firm które zajmują się sprzedażą bezodpływowych szamb betonowych, większośą z nich polecamy ponieważ zbiorniki jakie oferują są bardzo często naszej produkcji. szamba betonowe naszej firmy są kupowane po cenie hurtowej a następnie sprzedawane w całej Polsce.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, masz szanse kupią zbiornik wprost od głównego producenta! Zadzwoń lub napisz do nas, otrzymasz najlepszą cenę w Polsce i najszybszy transport.Nie wiesz jakie szambo wybrać? - Przeczytaj artykuł

Namów sąsiada na szambo - kupcie nawet 400zł taniej!

Zapytaj sąsiada który również jak Ty buduje dom, czy byłby zainteresowany zakupem szamba betonowego. Otrzymacie rabat 100zł na zbiornikach 3-6m3 i 200zł na 7-12m3

Namawiając dwóch sąsiadów otrzymacie rabat do 600zł!

Możemy dużo zaoszczędzić na transporcie jesli Klient od Klienta znajduje się w bliskiej odległości, dlatego to co zaoszczędzimy oddamy w rabacie Tobie i Twojemu sąsiadowi.


PILNE AKTUALNOŚCI - odwiedzaj naszą stronę i łap promocje! Oferta Last - minute - złap wolne miejsce w transporcie
24.10 - realizujemy transport w okolicy Bydgoszczy i okolice do 50km, zapisz się na ta datę - powołaj się na "last minute" otrzymasz rabat!
Transporty prowadzi: Dawid - 501 502 374 i Mirek: 690 493 500
25.10 - realizujemy transport w okolicy Żywiec - Oświęcim do 50km, zapisz się na ta datę - powołaj się na "last minute" otrzymasz rabat!
Transporty prowadzi: Dawid - 501 502 374 i Mirek: 690 493 500
26.10 - realizujemy transport w okolicy Łasku i okolice do 50km, zapisz się na ta datę - powołaj się na "last minute" otrzymasz rabat!
Transporty prowadzi: Dawid - 501 502 374 i Mirek: 690 493 500

Jeśli zawiodła Cię jakaś firma, czekasz tygodniami, kolejny raz zepsuł się im samochód - zadzwoń do nas: 510 938 300 - zapisz numer i zapytaj o transport błyskawiczny!

Miasta na literę O:

http://oborniki-slaskie.szambabetonowe.org - http://oborniki.szambabetonowe.org - http://obrzycko.szambabetonowe.org - http://odolanow.szambabetonowe.org - http://ogrodzieniec.szambabetonowe.org - http://okonek.szambabetonowe.org - http://olecko.szambabetonowe.org - http://olesno.szambabetonowe.org - http://oleszyce.szambabetonowe.org - http://olesnica.szambabetonowe.org - http://olkusz.szambabetonowe.org - http://olsztyn.szambabetonowe.org - http://olsztynek.szambabetonowe.org - http://olszyna.szambabetonowe.org - http://opalenica.szambabetonowe.org - http://opatow.szambabetonowe.org - http://opoczno.szambabetonowe.org - http://opole-lubelskie.szambabetonowe.org - http://opole.szambabetonowe.org - http://orneta.szambabetonowe.org - http://orzesze.szambabetonowe.org - http://orzysz.szambabetonowe.org - http://osieczna.szambabetonowe.org - http://osiek.szambabetonowe.org - http://ostrorog.szambabetonowe.org - http://ostrowiec-swietokrzyski.szambabetonowe.org - http://ostroleka.szambabetonowe.org - http://ostrzeszow.szambabetonowe.org - http://ostroda.szambabetonowe.org - http://ostrow-lubelski.szambabetonowe.org - http://ostrow-mazowiecka.szambabetonowe.org - http://ostrow-wielkopolski.szambabetonowe.org - http://otmuchow.szambabetonowe.org - http://otwock.szambabetonowe.org - http://ozimek.szambabetonowe.org - http://ozorkow.szambabetonowe.org - http://olawa.szambabetonowe.org - http://osno-lubuskie.szambabetonowe.org - http://oswiecim.szambabetonowe.org - http://ozarow-mazowiecki.szambabetonowe.org - http://ozarow.szambabetonowe.org -

Zbiorniki betonowe

Certyfikowany beton


Beton z którego produkowane są nasze zbiorniki dostarcza lider w tej branży w Polsce BetonBUD. Uważaj na tanie podróbki szamb betonowych, ich producenci wykonują beton w zwykłej betoniarce, beton jest niejednolity i bardzo często się kruszy. Nasza firma kupuje beton z certyfikatem B25 W8 z profesjonalnej betoniarni.

Najwyższej klasy Stal


Solidna gatunkowa stal ST 500-b fi8 - fi10, oraz fachowe wykonane zbrojenie naszych zbiorników zapewnia trwałością na wieki. Nasza firma łączy pokrywę na wodoodporny i mrozo odporny klej MAPEI - Gwarancja na lata.

Szamba betonowe

szamba betonowe Szczelne

Zaplecze transportowe

10 wyspecjalizowanych ciężarówek z dźwigiem HDS codziennie odbywa trasy po całej Polsce a także u naszych sąsiadów.

szamba betonowe Szczelne

Zautomatyzowana produkcja

Dobrze ustawiony front robót przynosi efekty zarówno w postaci podwyższonej jakości jak i niższych kosztach produkcji.

zamknij to okienko

Wiadomość została poprawnie wysłana.

Widzisz ten komunikat ponieważ w tej chwili nie pracujemy, zostaw swój numer telefonu oddzwonimy kiedy Państwo sobie tego życzą.

Numer telefonu
Preferowany dzień oraz godzina kontaktu,